Nieruchomość komercyjna w centrum Tuliszkowa

Powierzchnia: 2723
Liczba pokoi: 8
Piętro:
Cena: 750000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797 017 799
Email: hubert@invicus.pl


Polecam do kupna nieruchomość komercyjną zabudowaną zlokalizowaną przy Placu Wolności, w centrum Tuliszkowa, przy rozwidleniu dróg na Konin, Turek i Jarocin. Ulica przy której znajduje się nieruchomość cechuje się bardzo dużym ruchem samochodowym i pieszym. Nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo-mieszkalnym, budynkiem mieszkalnym i dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek handlowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej około 180 m2, podpiwniczony, murowany z cegły czerwonej pełnej, ocieplony styropianem 10 cm. Stropy betonowe, dach płaski typu stropodach pokryty papą termozgrzewalną. Na parterze budynku znajduje się lokal handlowy podzielony na salę sprzedaży, aneks kuchenny, WC i mały magazyn. Na piętrze do którego prowadzi osobne wejście obecnie znajduje się lokal mieszkalny, w którym wydzielone zostały: sypialnia, pokój, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z WC oraz duży taras. W piwnicy budynku znajdują się: pralnia, WC oraz 5 pomieszczeń gospodarczych. Wokół budynku teren utwardzony, wyłożony kostką brukową, w podwórku kilka miejsc parkingowych. Standard budynku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz został określony jako bardzo dobry.

Drugi budynek na działce to budynek użytkowany jako budynek mieszkalny, murowany z cegły czerwonej, pełnej, otynkowany, budynek wymaga generalnego remontu. Na działce znajdują się również dwa budynki gospodarcze, jeden z nich o powierzchni około 40 m2, po remoncie, drugi większy o powierzchni około 120 m2.

Działka w całości ogrodzona, z możliwością wjazdu z dwóch stron, od Placu Wolności i od ulicy Ogrodowej. Nieruchomość uzbrojona w takie media jak: woda z wodociągu, kanalizacja miejska, energia elektryczna, ogrzewanie centralne zasilane gazem.

Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej, parking bezpośrednio przy budynku, obiekt jest bardzo dobrze wyeksponowany.

Ofertowa cena sprzedaży: 750.000 zł

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL: 797 017 799