Lokal o wysokim standardzie, w cenie ogrzewanie, Konin-Starówka

Powierzchnia: 67
Liczba pokoi: 3
Piętro: 1
Cena: 1500
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Wynajem

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797 017 799
Email: hubert@invicus.pl


Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-biurowego usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Kramowej w Koninie. Powierzchnia lokalu to około 67 m2. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, po generalnym remoncie, posiada okna skierowane na ul. Kramową co daje możliwości dobrego zareklamowania prowadzonej w lokalu działalności. W lokalu wydzielone zostały 4 pomieszczenia, z których jedno o powierzchni około 40 m2 jako główne pomieszczenie biurowe, ponadto wydzielone zostały: pomieszczenie z aneksem kuchennym, WC z przedsionkiem oraz pomieszczenie gospodarczo-socjalne. Wejście do lokalu poprzez klatkę schodową wykończoną w wysokim standardzie. Lokal znajduje się w ciągu lokali handlowo - biurowo - usługowych, przy ulicy która cechuje się dużym ruchem pieszych.

Media: woda, energia elektryczna, kanalizacja, ogrzewanie z cieplika miejskiego.

Ze względu na lokalizację lokal idealnie nadaje się na prowadzenie kancelarii prawnych, notarialnych, usług finansowo-bankowych i tym podobnych działalności.

Cena najmu: 1500 zł netto + energia elektryczna. W cenę najmu wliczone są koszty związane z ogrzewaniem lokalu oraz koszty z tytułu zużycia wody.

POLECAM DO WYNAJĘCIA