Dom pod lasem, 95 m2, 3-4 pokoje, Leśnictwo, gm. Kawęczyn

Powierzchnia: 95
Liczba pokoi: 4
Piętro: 0
Cena: 148000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w miejscowości Leśnictwo w gminie Kawęczyn, w powiecie Tureckim, w odległości około 12 km od Turku. Działka o powierzchni 1,37 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym, drewniany budynkiem stodoły i murowanym budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny parterowy o powierzchni użytkowej około 95 m2, częściowo podpiwniczony, murowany metodą tradycyjną z czerwonej pełnej cegły i z pustaków, ocieplony styropianem. Dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty blachą aluminiową. Wewnątrz budynku wydzielone zostały następujące pomieszczenia: kuchnia, 3 pokoje, łazienka z WC, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze, które można zaadoptować jako dodatkowy pokój. Wewnątrz domu na podłogach terakota, deski podłogowe i wykładzina PCV, ściany częściowo malowane, częściowa, tapeta oraz glazura. Budynek posiada ogrzewanie centralne, zasilane piecem węglowym, grzejniki nowego typu.

Budynek gospodarczy murowany, otynkowany, dach jednospadowy, konstrukcji drewnianej pokryty eternitem. W budynku wydzielone są dwa pomieszczenia gospodarcze, mały warsztat oraz tzw. letnia kuchnia. Oprócz wymienionych budynków na działce znajduje się również budynek stodoły, wykonany w całości z drewna.

Media: energia elektryczna, woda, szambo. Na działce znajdują się również dwie studnie z których woda może służyć do podlewania ogrodu. Działka w całości zagospodarowana, nasadzenia drzew owocowych i krzewów ozdobnych. Działka w całości ogrodzona, ogrodzenie z metalowej siatki i słupków metalowych.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, ostatnie 900 m dojazd drogą gruntową utwardzoną. Atrakcyjna lokalizacja, cisza, spokój, piękno przyrody, w sąsiedztwie dużo lasów. W odległości około 4,5 km znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, w tym między innymi: sieciowy sklep spożywczy, apteka, ośrodek zdrowia, szkoła i wiele innych. Nieruchomość oddalona od miejscowości: Kowale Pańskie około 4,5 km, Malanów 7 km, Turek 12 km.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ