Na sprzedaż dom w miejscowości Lisewo k. Skulska, duża działka, duży garaż

Powierzchnia: 140
Liczba pokoi: 5
Piętro:
Cena: 270000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem garażowym, zlokalizowana w miejscowości Lisewo, pomiędzy Ślesinem a Skulskiem, w odległości około 3 km od Skulska i 10 km od Ślesina. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1700 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach około 29x60 m. Na działce posadowiony budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 140 m2, murowany, trzystanowiskowy budynek garażowo-gospodarczy oraz blaszany garaż jednostanowiskowy. Budynek oddany do użytku w latach 90-tych, murowany metodą tradycyjną, mur od środka wykonany z pustaka następnie wełna mineralna i biała cegła od zewnętrznej strony, otynkowany i wykonana elewacja. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej pokryty blachą. Stolarka okienna PCV, dodatkowo zamontowane rolety zewnętrzne. Nieruchomość uzbrojona w wodę z sieci, kanalizację, energię elektryczną (również trzyfazowa) oraz centralne ogrzewanie. Obecnie budynek ogrzewany jest za pomocą pieca miałowego. Wewnątrz domu wyszczególnione zostały następujące pomieszczenia:

- poziom zero: łazienka, 2 pokoje, przedpokój, wejście jest od tyłu budynku ale również przez klatkę schodową znajdującą się wewnątrz domu,

- wysoki parter: duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój i wiatrołap, główne wejście od frontu budynku,

- piętro: trzy pokoje, łazienka i mały przedpokój. Idealny rozkład pomieszczeń daje bardzo dużo przestrzeni i duży komfort użytkowania.

Dom jest również podpiwniczony. W części piwnicznej znajdują się: duża kotłownia z miejscem na opał, spiżarnia, pralnia oraz inne pomieszczenia gospodarcze.

Standard nieruchomości został określony jako dobry. Wewnątrz domu ściany malowane, w łazience oraz kuchni na ścianach glazura. Na podłogach deska podłogowa, parkiet oraz terakota.

Działka w całości zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych, a także drzew owocowych. Część działki wokół domu oraz wjazd na tył domu utwardzone z kostki brukowej. Działka w całości ogrodzona, od frontu słupki murowane, przęsła z konstrukcji metalowej, pozostałe ściany ogrodzenia wykonane z siatki i słupków metalowych.

Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją, bardzo dobry dostęp do komunikacji oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej. W odległości około 3 km znajdują się m.in.: supermarket i inne sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, poczta, kościół, oraz wiele innych obiektów użyteczności publicznej.

Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, bardzo dobry dostęp do komunikacji i wielu obiektów użyteczności publicznej, w pełni zagospodarowana działka, cicha i spokojna okolica to tylko kilka z wielu zalet tej nieruchomości.

ZAPRASZAM DO LEPSZEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ OFERTĄ