BUDYNEK HANDLOWY 270 m2, DZIAŁKA 1595 m2 UL. POZNAŃSKA KONIN

Powierzchnia: 270
Liczba pokoi:
Piętro: 0
Cena: 800000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku handlowo - biurowo - usługowego zlokalizowanego przy jednej z głównych ulic w Koninie, przy ul. Poznańskiej. Ulica przy której znajduje się budynek cechuje się bardzo dużym ruchem samochodowym, jest to trasa wylotowa Konin-Poznań. Budynek jednokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 268,96 m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 1595 m2. Wymiary budynku to: długość 24,50 m, szerokość 12,50 m. Powierzchnia zabudowy wynosi 299,43 m2, a kubatura budynku 988,12 m3. Budynek murowany metodą tradycyjną z cegły ceramicznej 25 cm, ocieplony styropianem, obłożony cegłą klinkierową, dach wielospadowy - kopertowy, konstrukcji drewnianej, pokryty blachodachówką. Wewnątrz budynku posadzki z płytek terakotowych na podkładzie betonowym, sufit podwieszany. Stolarka okienna i drzwiowa PCV. Budynek wewnątrz został podzielony (ściana konstrukcyjna lekka) na dwa niezależne pomieszczenia handlowe, każde pomieszczenie posiada wejście z zewnątrz. Każde z wydzielonych pomieszczeń ma powierzchnię użytkową około 135 m2, składa się z dużej powierzchni handlowej, oraz części socjalnej wspólnej dla dwóch lokali. W obu wydzielonych pomieszczeniach zostały zamontowane nagrzewnice gazowe.

Standard budynku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz został określony jako bardzo dobry.

Budynek uzbrojony w takie media jak: woda z wodociągu miejskiego, kanalizacja miejska, energia elektryczna, gaz ziemny.

Wokół budynku teren o powierzchni około 600 m2 utwardzony, wyłożony kostką brukową. Dojazd do nieruchomości od ul. Kameliowej.

Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej, parking bezpośrednio przed budynkiem, obiekt jest dobrze wyeksponowany, możliwość zainstalowania dodatkowych nośników reklamowych na działce i na budynku.