Sprzedam dom na spokojnym osiedlu, działka 7 ar, osobny garaż, Konin

Powierzchnia: 130
Liczba pokoi: 5
Piętro: 1
Cena: 370000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797 017 799
Email: hubert@invicus.pl


Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym  i budynkiem garażowym zlokalizowana w Konin-Łężyn przy ul. Kaszubskiej. Nieruchomość usytuowana na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 710 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach około 35x20 m. Na działce posadowiony budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 130 m2 + powierzchnia piwnicy (piwnica pod całym domem). Budynek budowany w latach 1992-1994, zamieszkały od 1994 roku. Budynek murowany metodą tradycyjną, bardzo grube mury, wykonane z: czerwona cegła POROTHERM 25 cm, wełna mineralna, czerwona cegła POROTHERM 12 cm, tynk cementowo-wapienny, styropian 5 cm i od zewnętrznej strony mury obłożone cegłą klinkierową. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną 30 cm, poryty deskami, następnie papą i blachoddachówką. Stolarka okienna PCV, we wszystkich oknach zamontowane rolety zewnętrzne, w części elektryczne, w części ręczne. Nieruchomość uzbrojona w wodę z sieci miejskiej, kanalizację miejską, energię elektryczną oraz ogrzewanie podłogowe.

Wewnątrz domu wyszczególnione zostały następujące pomieszczenia:

- na parterze: duży wiatrołap z miejscem na szafy w zabudowie stałej, WC, kuchnia połączona z jadalnią, osobny salon z kominkiem i wyjściem na taras, przedpokój,

- na poddaszu: 4 pokoje (z dwóch wyjścia na balkon), łazienka z wanną i prysznicem. Układ pomieszczeń daje dużo przestrzeni i duży komfort użytkowania.

Dom jest w całości podpiwniczony. Wysokość pomieszczeń w piwnicy to około 2,50 m. W części piwnicznej znajdują się 4 pomieszczenia o dobrym standardzie wykończenia, na podłogach terakota, w jednym z pomieszczeń znajduje się kominek.

Standard nieruchomości został określony jako bardzo dobry. Wewnątrz domu ściany gipsowane, świeżo pomalowane, częściowo w panelach ściennych, w łazience i WC na ścianach glazura, w kuchni na ścianach marmur. W pokojach na podłogach wykładzina dywanowa i panele, a w łazience, WC, kuchni, jadalni, salonie i w wiatrołapie na podłogach terakota.

Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się również murowany budynek garażowy, garaż jednostanowiskowy, murowany metodą tradycyjną, dach płaski, brama garażowa. Działka w całości zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych oraz drzew owocowych. Działka w całości ogrodzona, od frontu słupki murowane z cegły klinkierowej, przęsła z konstrukcji metalowej. Teren działki częściowo wyłożony kostką brukową.

Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją, bardzo dobry dostęp do komunikacji oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej. W pobliżu przedmiotowej nieruchomości znajdują się m.in.: supermarket spożywczy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, poczta, kościół, hotel oraz restauracja. W pobliżu znajdują się również obiekty sportowo-rekreacyjne takie jak stadion sportowy czy plaża nad jeziorem Pątnowskim. Nieruchomość posiada również bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz samochodowej. W odległości około 500 m znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, bardzo dobry dostęp do komunikacji i wielu obiektów użyteczności publicznej, w pełni zagospodarowana działka, cicha i spokojna okolica to tylko kilka z wielu zalet tej nieruchomości.

ZAPRASZAM DO LEPSZEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ OFERTĄ