Sprzedam dom, IDEALNY DLA DWÓCH RODZIN, dodatkowo budynek warsztatowy

Powierzchnia: 280
Liczba pokoi: 7
Piętro: 1
Cena: 250000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Polecam do kupna nieruchomość gruntową zabudowaną zlokalizowaną w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i gospodarstw rolnych w miejscowości Lucynowo w odległości około 12 km od Słupcy w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 263 (Słupca-Sompolno). Działka o powierzchni 4869 m2 zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym (idealnym dla dwóch rodzin lub pod działalność) oraz budynkiem gospodarczym o przeznaczeniu na warsztat samochodowy lub na inną działalność. Budynek mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni około 280 m2 (parter około 150 m2, poddasze około 130 m2), z dwóch szczytów budynku wejścia, osobno na parter i osobno na poddasze. Budynek murowany metodą tradycyjną, grube ściany z pustaka, część parterowa 2xpustak (pomiędzy pustakami szczelina 5 cm) + styropian (biały) 10 cm, część poddasza budynku 1xpustak + styropian (szary) 15 cm, strop ackermana. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej ocieplony wełną mineralną, dach pokryty ocynkowaną blachą trapezową. Stolarka okienna w większości nowe okna PCV, częściowo drewniane z drewna mahoniowego (nowej generacji), wszystkie okna w kolorze mahoń. Wnętrze budynku bardzo przestrzenne o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zarówno na parterze, jak i na poddaszu. Część parterowa budynku o powierzchni około 150 m2 w stanie surowym zamkniętym, łącznie z rozprowadzonymi instalacjami i mediami. Na parterze wydzielone zostały: salon, kuchnia, sypialnia, pokój, łazienka, hall oraz kotłownia z osobnym wejściem. Każde z pomieszczeń duże, bardzo przestrzenne, funkcjonalny układ pomieszczeń. Poddasze budynku o powierzchni około 130 m2, z osobnym wejściem zostało wykończone i zamieszkałe w 2013 roku, standard został określony jako bardzo dobry. Na poddaszu zostały wydzielone: duży salon połączony z jadalnią i z aneksem kuchennym, osobna kuchnia, sypialnia z własną łazienką, 3 pokoje, łazienka z WC oraz duży przedpokój w kształcie litery L. W pokojach i częściowo w przedpokoju na podłodze panele, w częściach kuchennych w łazience oraz w części przedpokoju terakota. Ściany gipsowane i malowane, w częściach kuchenny i w łazience częściowo wyłożone glazurą. Drzwi wewnętrzne z drewna, wszystkie pomieszczenia w pełni rozkładowe. Rozkład pomieszczeń daje dużo przestrzeni i duży komfort użytkowania. Dom posiada ogrzewanie centralne, które zasilane jest piecem miałowym (piec 4-letni), a w poszczególnych pomieszczeniach zamontowane są grzejniki.

Na działce znajduje się również duży budynek gospodarczy, wybudowany z zamiarem warsztatu samochodowego. Budynek o wymiarach 19x9 m i powierzchni około 170 m2, wysoki, drzwi wjazdowe 4 m, murowany z pustaka, dach konstrukcji drewnianej, pokryty również ocynkowaną blachą trapezową. Zabudowana część działki ogrodzona, wydzielone podwórko z bramą wjazdową. Część działki zagospodarowana, nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Niezabudowana część działki użytkowana rolniczo.

Media: woda z sieci, energia elektryczna, szambo, ogrzewanie centralne.

Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz w sąsiedztwie pół uprawnych, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W odległości około 300 m znajduje się droga wojewódzka nr 263, która stwarza dogodne połączenie komunikacyjne. W odległości około 4 km znajduje się sieciowy supermarket spożywczy, a w odległości około 6 km znajduje się więcej obiektów użyteczności publicznej, należą do nich: supermarkety spożywcze, bank, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa i gimnazjum, urząd gminy, kościół. Nieruchomość odległa o 12 km od Słupcy, 15 km od Kleczewa, 23 km od Ślesin i 25 km od Konina.

OFERTA GODNA UWAGI

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ