NIŻSZA CENA!!! Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem, Cukrownia Gosławice

Powierzchnia: 660
Liczba pokoi:
Piętro:
Cena: 155000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Polecam do kupna własnościową działkę rekreacyjną zlokalizowaną w odległości około 10 km od Konina, z dala od miejskiego zgiełki w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie jeziora Pątnowskiego. Działka o powierzchni 660 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu, zabudowana wolnostojącym budynkiem rekreacyjnym o powierzchni użytkowej około 70 m2. Budynek w połowie murowany z cegły POROTHERM 25 cm, w połowie drewniany (od zewnętrznej strony ćwierć wałki drewniane, wełna mineralna, od środka boazeria). Budynek wykonany w latach 2000-2010. Cały dom od zewnętrznej strony ocieplony styropianem 10 cm, dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką, ocieplony od wewnątrz wełną mineralną, następnie płyta OSB i płyta gipsowo-kartonowa, a w części drewnianej dach ocieplony wełną, następnie podbity deskami, ocieplony znów wełną i podbity boazerią. W budynku zamontowane okna PCV, oprócz dwóch okien, które są drewniane dobrej jakości. Częściowo zamontowane rolety zewnętrzne.

Wewnątrz budynku wydzielone zostały: duży salon z kominkiem oraz z wyjściem na taras, osobna sypialnia, duża kuchnia, osobno jadalnia oraz łazienka z WC. W salonie murowany kominek, który ogrzewa cały dom, na podłodze terakota, jedna ściana wyłożona kamieniem ozdobnym, pozostałe ściany gipsowane i pomalowane. Z salonu jest wyjście na częściowo zadaszony taras. W salonie zamontowane dwa okna, które sprawiają że jest to bardzo jasne pomieszczenie. Kuchnia z meblami w zabudowie stałej, okna w kuchni zamontowane na dwóch ścianach co daje ładny efekt wizualny. Na podłodze terakota, jedna ściana wyłożona kamieniem ozdobnym, pozostałe gipsowane i pomalowane. W jadalni i w sypialni na podłodze panele, ściany w boazerii. W łazience kabina prysznicowa, na podłodze terakota, na ścianach częściowo glazura, a częściowo boazeria. Wnętrze budynku gustownie urządzone, wszystko stosunkowo nowe.

Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się również murowany z cegły POROTHERM mały budynek na narzędzia oraz murowany grill.

Działka w całości pięknie zagospodarowana i utrzymana w bardzo dobrej kondycji. Na działce znajdują się liczne nasadzenia drzew i krzewów owocowych, wzdłuż frontowej ściany działki posadzone około 15-letnie tuje, które tworzą gęsty szpaler. Na działce wydzielone miejsce na warzywnik oraz miejsca parkingowe. Możliwość wjazdu na działkę samochodem, szeroka brama wjazdowa. Działka ogrodzona ze wszystkich stron, na tyłach działki ogrodzenie z płyt betonowych, pozostałe ściany działki ogrodzone metalową siatką. Media: woda, energia elektryczna oraz szambo.

BARDZO NISKIE OPŁATY ZWIĄZANE Z EKSPLOATACJĄ DZIAŁKI. Opłata z tytułu podatku od nieruchomości oraz opłata za wodę w sezonie (ryczałt) to łącznie około 250 zł na rok.

Działka bardzo dobrze zlokalizowana, niewielka odległość od Konina, cisza, spokój, dostęp do jeziora w odległości około 150 m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz drogą utwardzoną płytami betonowymi, ostatnie 150 m to droga gruntowa. Około 1 km do najbliższego supermarketu spożywczego, można dojechać drogą asfaltową lub drogą gruntową. Do stacji paliwowej około 500 m, w odległości około 800 m od działki znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

ZAPRASZAM NA OGLĘDZINY