Sprzedam dwuletni dom, osiedle pod lasem, duża działka

Powierzchnia: 132
Liczba pokoi: 4
Piętro: 0
Cena: 470000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Szyszyńskie Holendry, w odległości około 3 km od centrum Ślesina. Nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnej i malowniczej miejscowości o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym, w pobliżu lasów i jezior. Duża działka 2000 m2, w skład której wchodzą dwie działki o powierzchni 1000 m2 każda z nich, do każdej z działek jest możliwość osobnego dojazdu. Na działce posadowiony jest nowy, dwuletni, parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 132,31 m2 łącznie z garażem i kotłownią. Budynek budowany na przełomie 2013-2014 roku, oddany do użytku w 2014 roku, murowany z czerwonej cegły POROTHERM, ocieplony styropianem 12 cm i pomalowany, strop ackermana. Dach dwuspadowy, więźba dachowa drewniana, kryty blachodachówką firmy RUUKKI, rynny metalowe również firmy RUUKKI, podbitka dachu PCV. Stolarka okienna PCV w kolorze złoty dąb od zewnętrznej strony i biały od wewnętrznej. Nieruchomość uzbrojona w wodę z sieci, kanalizację miejską, energię elektryczną oraz centralne ogrzewanie zasilane z własnej kotłowni, nowy (dwuletni) piec na ekogroszek. Ogrzewanie w poszczególny pomieszczeniach na zasadzie zamontowanych grzejników, oprócz tego w części budynku zamontowane ogrzewanie podłogowe. Wyszczególnienie pomieszczeń: wiatrołap 4,68 m2, hall 13,83 m2, łazienka 6,72 m2, kuchnia 13,86 m2, pokój dzienny 27,27 m2, pokój 12,52 m2, pokój 11,12 m2, pokój 9,22 m2, pomieszczenie gospodarcze (spiżarnia) 6,74 m2, WC 1,29 m2, kotłownia 8,86 m2, garaż 16,20 m2.

Rozkład pomieszczeń w budynku daje dużo przestrzenni i duży komfort użytkowania, a wnętrze domu charakteryzuje się dobrym standardem wykończenia. Ściany gipsowane, malowane, w kuchni, łazience i WC wyłożone glazurą, oprócz tego w kuchni ściany częściowo wyłożone kamieniem dekoracyjnym. Posadzki betonowe, ocieplone, wyłożone terakotą i panelami podłogowymi, taras wyłożony płytką mrozoodporną.

Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajdują się również dwa budynki garażowe, jeden z nich na fundamencie, wykonany z płyt betonowych, ocieplony od środka styropianem, dach konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką, od środka obity płytą OSB, w budynku zamontowana brama wjazdowa garażowa, unoszona do góry. Drugi budynek garażowy wykonany z blachy trapezowej.

Działka w całości zagospodarowana nasadzeniem drzew i krzewów ozdobnych, podjazd do garażu wyłożony kostką brukową, jak również ścieżka prowadząca do domu i chodnik wokół domu, część działki wyłożona również kostką ażurową. Działka w całości ogrodzona, od frontu i częściowo jeden bok ogrodzenie z płyt betonowych, pozostałe ogrodzenie to ogrodzenie z siatki metalowej zawieszonej na metalowych słupkach.

Nieruchomość bardzo atrakcyjnie zlokalizowana, w niewielkiej odległości znajduje się Jezioro Ślesińskie połączone między innymi z Jeziorem Mikorzyńskim, Pątnowskim i z Jeziorem Gopło. W pobliżu znajdują się liczne tereny leśne oraz ośrodki wczasowo-wypoczynkowe. Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych wybudowanych w latach 90-tych i obecnych, osiedle zlokalizowane jest pod samym lasem co daje dużo ciszy i spokoju, a także stwarza możliwości aktywnego spędzania wolnego czas poprzez spacery lub wycieczki rowerowe szlakiem lasów i jezior. W miejscowości Ślesin odległej od przedmiotowej nieruchomości o około 3 km znajdują się duże obiekty usługowe i handlowe, a także urząd gminy, przychodnia zdrowia, apteka, kościół, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole i wiele innych obiektów użyteczności publicznej. Dojazd do nieruchomości publiczną drogą asfaltową o niskim natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.

Kupującego z pewnością zachwyci spokój i piękno tego miejsca.

OFERTA GODNA UWAGI