SPRZEDAM GOSPODARSTWO ROLNE Z BUDYNKAMI, 7,30 ha, m. Benignowo

Powierzchnia: 7
Liczba pokoi:
Piętro:
Cena: 295000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797 017 799
Email: hubert@invicus.pl


Na sprzedaż nieruchomość gruntowa rolna zabudowana składająca się z pięciu działek zlokalizowanych w miejscowościach Benignowo i Kamień w gminie Słupca oraz w miejscowości Lubiecz w gminie Golina, w odległości około 7,5 km do Goliny, 8 km do Kazimierza Biskupiego, 14 km do Słupcy i w odległości 18 km do Konina. Grunt o łącznej powierzchni 7,30 ha, jedna z działek zlokalizowana w miejscowości Benignowo o powierzchni 0,24 ha zabudowana domem mieszkalnym, trzystanowiskowym budynkiem garażowym oraz budynkiem stodoły. Budynek mieszkalny parterowy o powierzchni użytkowej około 60 m2, mury z gliny, dach dwuspadowy pokryty eternitem. Budynek wymaga generalnego remontu. Oprócz budynku mieszkalnego na działce znajdują się również: budynek garażowy trzema bramami wjazdowymi murowany z pustaka, dach jednospadowy, stropodach pokryty papą, budynek stodoły murowany z suporexu o powierzchni około 140 m2, z dwuspadowym dachem pokrytym eternitem. Nieruchomość posiada przyłącze energii elektrycznej (trzyfazowe, tzw. siła) oraz przyłącze wody z sieci. 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z pięciu działek, trzy działki znajdują się w miejscowości Benignowo, jedna z nich o powierzchni 0,24 ha zabudowana jest w/w budynkami, druga niezabudowana o powierzchni 1,50 ha oraz trzecia również niezabudowana o powierzchni 1,55 ha. Czwarta działka znajduje się w miejscowości Lubiecz, odległej około 700 m od miejscowości Benignowo, jej powierzchnia to 3,15 ha. Ostatnia działka znajduje się w miejscowości Kamień, odległej od miejscowości Benignowo o około  3 km, jej powierzchnia to 0,86 ha.  Działki w kształcie prostokąta, teren płaski, działki użytkowane rolniczo. Ziemia różnej klasy w większości V klasa, ziemia utrzymana w dobrej kondycji. Klasy ziemi: IIIb - 0,56 ha, IVa - 0,33 ha, IVb - 0,56 ha, V - 4,45 ha oraz VI - 1,43 ha.

Dojazd asfaltowy do każdej z działek. Sąsiedztwo wszystkich działek to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz grunty rolne. Nieruchomość zlokalizowana w niewielkiej odległości od obiektów użyteczności publicznej.  

OFERTA GODNA UWAGI