Nieruchomość komercyjna, ul. Chopina, Konin

Powierzchnia: 450
Liczba pokoi:
Piętro:
Cena: 1280000
Adres:
Chopina 23C
62-510 Konin
Rodzaj: Sprzedaż

Dodający: INVICUS NIERUCHOMOŚCI
Telefon: 797-017-799
Email: hubert@invicus.pl


Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku handlowo - biurowego zlokalizowanego przy jednej z głównych ulic w Koninie, przy ul. Chopina. Ulica przy której znajduje się budynek cechuje się bardzo dużym ruchem pieszym oraz samochodowym. Na ul. Chopina prowadzonych jest bardzo dużo działalności o różnym charakterze, znajdują się tam instytucje bankowe, kancelarie prawne i notarialne, Sąd Rejonowy, lokale handlowe z branży spożywczej, odzieżowej, kosmetycznej, lokale usługowe i wiele innych. Budynek znajduje się w ciągu budynków o przeznaczeniu handlowo-biurowo-usługowym, w pobliży pasażu "Fryderyk".  Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 0,0222 ha, składa się z trzech kondygnacji, a jego łączna powierzchnia użytkowa wynosi około 450 m2. Budynek murowany metodą tradycyjną, mury ocielone styropianem, dach płaski - stropodach. Na pierwszej kondygnacji (parter) znajduje się lokal o powierzchni około 158 m2 z własnym, bezpośrednim wejściem z chodnika. Lokal wewnątrz został podzielony na jedną dużą salę sprzedaży o powierzchni 140 m2, pomieszczenie socjalne, aneks kuchenny oraz toaletę. Na drugiej kondygnacji (pierwsze piętro) znajduje się również lokal o powierzchni około 147 m2, podzielony na salę sprzedaży, toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na kondygnacji trzeciej (drugie piętro) o powierzchni użytkowej 148 m2, znajduje się lokal obecnie podzielony na 6 pokoi biurowych, duży sekretariat, dwie toalety oraz kącik kuchenny. Pomieszczenia wydzielone na zasadzie ścianek z karton gipsu, dzięki czemu można je dowolnie, według własnych potrzeb zmieniać. Do pierwszej i drugiej kondygnacji prowadzi wspólna klatka schodowa. 

Standard budynku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz został określony jako bardzo dobry.

Budynek uzbrojony w takie media jak: woda z sieci miejskiej, kanalizacja, energia elektryczna, ogrzewanie elektryczne - podłogowe, system alarmowy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się nitka gazu ziemnego.

Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej, parking bezpośrednio przed budynkiem, przed budynkiem również przystanek komunikacji miejskiej, w niewielkiej odległości dworzec PKP, nieustanny ruch pieszy i samochodowy. 

Ofertowa cena sprzedaży: 1.280.000 zł netto.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL: 797 017 799